DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Baş Boyun Kanserleri Derneği’nin ev sahipliği ile 23-25 Şubat 2023 tarihleri arasında Nirvana Cosmopolitan Otel, Antalya’da gerçekleşecek olan “8. Multidisipliner Baş Boyun Kanserleri Kongresi”ne sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu kongrede baş boyun kanserlerinin en son bilgiler ışığında sunulması, hasta pratiğimize yansıyacak konuların multidisipliner bakış açısıyla tartışılması planlanmıştır.

Ayrıca kongremiz içerisinde Kulak Burun Boğaz, Radyasyon Onkolojisi ve Medikal Onkolojide uzmanlıklarını yapan genç meslektaşlarımıza yönelik alanlarında kurslar düzenlenecektir.

Bu yıl kongremizde bir ilk gerçekleştirerek İngiltere’den Baş Boyun Kanserlerinde son derece tecrübe ve bilgi birikim sahibi ve alanlarında dünya çapında tanınan çok değerli konuşmacıların katılacağı “Turkish & British Head and Neck Cancer Meeting” toplantısını gerçekleştiriyor olacağız.

Her yıl düzenlenen kongremizin pratiğimize olumlu katkılarda bulunacağını ve bizleri bir araya getirerek tecrübelerimizi paylaşmamızı sağlayacağına inanıyoruz.

Katılımınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, bu değerli kongreyi kaçırmamanızı dileriz.

Saygılarımızla,

Kongre Eş-Başkanları

Prof. Dr. Şefik İĞDEM

Prof. Dr. Nuri KARADURMUŞ

Prof. Dr. Şefik HOŞAL